Zegarek FESTINA F20448/4
Zdjęcia 5 |
FESTINA F20448/4 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20448/4
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina Zegarek Męski Festina F20448-4 ( 44 mm) | 866 zł |
Festina Zegarek CHRONO BIKE '19 F20448/4 (ZG-012376) 208-23-000-014954-814 | 949 zł |
Festina, Zegarek męski, Chrono Bike F20448/4 | 866 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →