Zegarek FESTINA F20407/1
FESTINA F20407/1 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20407/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina Damski analogowy zegarek kwarcowy ze skórzanym paskiem F20407/1 br | 274 zł |
Zegarek Festina Zegarek damski Festina F20407-1 srebrny | 517 zł |
Festina Mademoiselle F20407-1 - Negocjuj cen zakupu, na pewno bdziesz zado | 477 zł |
F20407-1 | 568 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →