Zegarek FESTINA F20387/1
Wideo 1Zdjęcia 2 |
FESTINA F20387/1 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20387/1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina Zegarek Damski Festina F20387/1 Swarovski 20387/1 | 573 zł |
Festina Swarovski 20387/1 > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | Dar | 566 zł |
Zegarek Damski Festina F20387/1 Swarovski 20387/1 | OFICJALNY SKLEP | RATY | 594 zł |
Zegarek Festina F20387-1 Swarovski - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 594 zł |
Zegarek Festina F20387-1 Swarovski - Natychmiastowa WYSYŁKA 0zł (DHL DPD I | 594 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →