Zegarek FESTINA F20020/2
FESTINA F20020/2 |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F20020/2
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Festina F20020/2 Mens Gold Swiss Made Watch Złoty Zegar kwarcowy | 605 zł |
Zegarek Festina Zegarek męski Festina F20020-2 złoty | 603 zł |
Festina Swiss Made F20020/2 - Kobieta - 39 mm - Analogowy - Kwarc - Szkieł | 889 zł |
Festina Zegarek męski SWISS MADE F20020/2 (ZG-013931) 208-23-000-016549-81 | 699 zł |
Festina Swiss Made 20020/2 FESTINA 20020/2 | 730 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →