Zegarek FESTINA F16937/B
Zdjęcia 4 |
FESTINA F16937/B |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FESTINA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FESTINA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FESTINA F16937/B
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zegarek Festina Zegarek damski Festina F16937-B srebrny | 413 zł |
Festina Zegarek MADEMOISELLE F16937/B (ZG-011878) 208-23-000-014484-814 | 449 zł |
FESTINA 16937/B FESTINA 16937/B | 424 zł |
F16937-B | 424 zł |
Festina Mademoiselle F16937-B > Wysyłka tego samego dnia | Grawer 0zł | | 403 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →