Laminator Fellowes Spectra A4
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Fellowes Spectra A4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fellowes 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fellowes.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fellowes Spectra A4
Wszystkie ceny 31 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fellowes Spectra A4 do laminowania na gorąco torebek od 80 do 125 mikronów | 231 zł |
FELLOWES Laminator FELLOWES Spectra A4 Czarno-srebrny | 169 zł |
Fellowes Spectra A4 Personal Laminator | 246 zł |
Fellowes Laminator Spectra A4 ARFELLA000000S1 | 240 zł |
Fellowes Spectra A4 230V EU AP-NISZ-FEL-371 | 209 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →