Wentylator FARO ANDROS
Zdjęcia 6 |
FARO ANDROS |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FARO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FARO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FARO ANDROS
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FARO 33462 - Wentylator sufitowy ANDROS brązowy FA33462 | 3 993 zł |
FARO BARCELONA Wentylator sufitowy Andros, mat, nikiel, aluminium | 3 849 zł |
Faro Barcelona Wentylator sufitowy Andros (czarny matowy) 33414A | 5 591 zł |
FARO 33462A - Wentylator sufitowy ANDROS XL brązowy + pilot FA33462A | 3 062 zł |
FARO 33461A - Wentylator sufitowy ANDROS XL biały + pilot zdalnego sterowa | 3 048 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →