Вентилятор FARO MINI ETERFAN
Фото 3 |
FARO MINI ETERFAN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FARO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FARO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FARO MINI ETERFAN
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FARO 33382 - Wentylator sufitowy MINI ETERFAN + pilot zdalnego sterowania | 1 398 zł |
FARO BARCELONA Kolorowy wentylator sufitowy Mini Eterfan | 2 749 zł |
FARO 32029 - Wentylator sufitowy MINI ETERFAN czerwony/przezroczysty + pil | 1 554 zł |
FARO 32026 - Wentylator sufitowy MINI ETERFAN czarny/przezroczysty + pilot | 1 223 zł |
FARO 32027 - Wentylator sufitowy MINI ETERFAN czarny/przezroczysty + pilot | 1 223 zł |
FARO 32028 - Wentylator sufitowy MINI ETERFAN czarny + pilot zdalnego ster | 1 573 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →