Karma dla kotów Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g
Zamknij
Menu
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Farmina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Farmina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
farmina Farmina Vet Life Feline ultrahypo 400 g 2253 FAR017-1Marka: FARMINA
Dostępne dla: Koty z nietolerancją pokarmową
Rodzaj: Żywność weterynaryjna Amazon.plZłóż skargę | 56 zł |
Farmina Pet Foods Vet Life - UltraHypo 0.4 kg | 43 zł |
VetLife Farmina UltraHypo 400 gDoświadczenie rosło wraz z rozwojem idealnych strategii żywieniowych dostosowanych do fizjologii psów i kotów, i umożliwiło F... więcejarmina Veterinary Research zaprojektowanie pierwszej naturalnej diety weterynaryjnej o następujących właściwościach: Wyłącznie naturalne przeciwutleniac Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 35 zł |
Farmina Vet Life – UltraHypo – sucha karma dla kota 400 g FARK9400Farmina Vet Life - UltraHypo - sucha karma dla kota z nietolerancją Karmy marki Farmina mają już ponad 40letnią tradycje, któ... więcejra przekłada się na bogate doświadczenie i znajomość potrzeb czworonogów na całym świecie. Produkowane przy współpracy włoskiej Russo Feed i angielskiej Farmina Pet Foods oferują 10 linii produktowych: 5 dla psów i 5 dla kotów. Szeroka oferta ma zapewniać realizację zróżnicowanych potrzeb, które wynikają z rasy, wielkości czy stylu życia. Bardzo ważne jest też że karmy marki Farmina Vet Life są przygotowane po to aby oferować Twojemu kotu dietę weterynaryjną, która jest jak najbliżej naturalnej. Wolne od GMO, wykorzystują jedynie prazboża takie jak orkisz i owies, co pozwoliło uzyskać niższy indeks glikemiczny. W karmach tych, także w oferowanej Farmina Vet Life - UltraHypo , wykorzystywane są tylko naturalne przeciwutleniac Miskakarmy.plZłóż skargę | 29 zł |
FARMINA Vet Life UltraHypo Cat 400g karma dla kota z alergiąFarmina Vet Life UltraHypo to pełnoporcjowa karma dietetyczna dla kotów dla obniżenia nietolerancji składników i substancji o... więcejdżywczych; dieta eliminacyjna; wspomaganie funkcji skóry w przypadku dermatozy i nadmiernego wypadania sierści.WSKAZAN Fera.plZłóż skargę | 29 zł |
FARMINA Vet Life Cat UltraHypo 400gFarmina Vet Life UltraHypo Przeznaczenie Niepożądane reakcje na pokarm Farmina Vet Life UltraHypo to pełnoporcjowa karma diet... więcejetyczna dla kotów dla obniżenia ... EmpikZłóż skargę | 29 zł |
VET LIFE cat ULTRAHYPO natural | 32 zł |
Seria Farmina Vet Life
od 100 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, tłuszcz, gluten, ryby, jajka, olej, ekstrakt z nagietka, super premium
od 88 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na otyłość, v sostave: orkisz, buraki, kurczak, owies, tłuszcz, ryby, g. białko, olej, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, owies, orkisz, białka, tłuszcz, ryby, jajka, super premium
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ziemniaki, odwodnione mięso drobiowe i rybne, owies, tłuszcz, jajka, klasa: super premium
od 104 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, groszek, owies, ryby, białka, tłuszcz, zioła, super premium
od 341 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, owies, tłuszcz, jajka, g. białko, buraki, olej, klasa: super premium
od 409 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: białko rybne, skrobia ryżowa, olej rybny, ekstrakt z nagietka, super premium
od 104 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki 65%, białko wieprzowe 20%, tłuszcz, białko zwierzęce, klasa: super premium
od 217 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na otyłość, v sostave: kurczak, gluten, wieprzowina, groszek, owies, ryby, białka, tłuszcz, zioła, super premium
od 293 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ziemniaki, odwodnione mięso drobiowe i rybne, owies, tłuszcz, jajka, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, gluten, kurczak, tłuszcze, jajka, ryby, olej, inulina, nagietek, super premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, w celu utrzymania czynności nerek w przypadku niewydolności nerek, v sostave: ziemniaki, ryż, tłuszcz, jajka, olej, g. białko, klasa: super premium
od 25 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: gluten, ryż, kurczak, owies, tłuszcz, jajka, ryby, olej, super premium
od 299 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: dietetyczna, v sostave: mięso z kurczaka, ryż, tłuszcze, całe jaja, owies, pulpa, nasiona lnu, klasa: super premium
od 103 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, gluten, kurczak, tłuszcze, jajka, ryby, olej, inulina, nagietek, super premium
od 112 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż 67%, odwodniony. całe jaja 22%, olej rybny, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na nerki, v sostave: gluten, ryż, kurczak, owies, tłuszcz, jajka, ryby, olej, super premium
od 309 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, w celu utrzymania czynności nerek w przypadku niewydolności nerek, v sostave: ziemniaki, ryż, tłuszcz, jajka, olej, g. białko, klasa: super premium
od 301 zł
sucha karma, 5 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, gluten, kurczak, tłuszcze, jajka, ryby, olej, inulina, nagietek, super premium
od 385 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż 67%, odwodniony. całe jaja 22%, olej rybny, klasa: super premium
Zaawansowane funkcje i możliwości karmy dla kotów Farmina Vet Life Feline UltraHypo 0.4 kg:
- Zalecany jako dieta w przewlekłym zapaleniu jelit (IBD)
Modyfikacje Farmina Vet Life Feline UltraHypo
Ceny na Farmina Vet Life Feline UltraHypo |
---|---|---|---|---|
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 400 g | od 29 zł | 7 oferty | ||
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 2 kg | od 103 zł | 11 oferty | ||
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 5 kg | od 232 zł | 3 oferty | ||
Farmina Vet Life Feline UltraHypo 10 kg | od 409 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 34 zł
sucha karma, 1.25 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso, podroby, warzywa, oleje, tłuszcze, jaja, super premium
od 28 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, kaczka białko, drób, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 45 zł
sucha karma, 1.75 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: ptak, super premium
od 20 zł
sucha karma, 0.8 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: indyk, ryż, kukurydza, mąka, białko indycze, tłuszcz, minerały, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: drób, zboża, jajka, wątróbka drobiowa, śledź, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 42 zł
sucha karma, 1.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, v sostave: kaczka 23%, mąka ryżowa 22% i białko 19%, tłuszcz, ziemniaki, zioła, super premium
od 48 zł
sucha karma, 1.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, na nerki, super premium
od 18 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: drób 29%, ziemniaki 16,5%, białko, ryby morskie 7%, super premium
od 37 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: łosoś, zboża, witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, przeciwutleniacze, super premium
od 30 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina 20%, jagnięcina 18%, tłuszcz, komosa ryżowa 8%, jaja, śledź, zioła, super premium
od 23 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 22 zł
sucha karma, 0.3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na nerki, v sostave: mięso z kurczaka i indyka, zboża, łosoś, szynka, białka, warzywa, super premium