Opona letnia Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H
Zdjęcia 3 |
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Kup Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H
Wszystkie ceny 8 →Opona Falken 195/65R15 SINCERA SN110 91H - opony letnie 336752 | 252 zł |
Falken SINCERA SN110 ( 195/65 R15 91H Ecorun BLK ) 336752 | 306 zł |
Falken SINCERA SN110 (195/65 R15 91H) 336752 | 308 zł |
Falken SINCERA SN110 ( 195/65 R15 91H Ecorun BLK ) | 302 zł |
Opona letnia FALKEN SINCERA SN110 195/65R15 91H | 242 zł |
Opony Falken produkowane są pod nadzorem macierzystej korporacji Goodyear. W oczekiwaniu na sezon letni 2020 z linii montażowych firmy zjechał model Sincera SN-110 Ecorun.
Asymetryczna struktura
Opona należy do kategorii energooszczędnych opon letnich do samochodów z przednim napędem. Na półkach sklepów z oponami można ją spotkać w popularnych rozmiarach dla kół o średnicy 14", 15" i 16" oraz na mokrej nawierzchni. Zgodnie z tym ostatnim parametrem opona uzyskała najwyższy wskaźnik przyczepności na mokrej nawierzchni A.
Wzmocnione wiązania w mieszance gumowej
Mieszanka gumowa modelu została wykonana w technologii 4D-Nano Design, charakteryzującej się wzmocnionymi wiązaniami krzemionki z polimerami funkcyjnymi. Co to daje w praktyce? Wzmocnione wiązania działają jak aktywatory trakcji na mokrej nawierzchni i poprawiają odporność bieżnika na zużycie. Równolegle opona cieszy się niskimi oporami toczenia i niskim zużyciem paliwa.
Długi przebieg
System odwadniający Falken Sincera SN-110 Ecorun składa się z trzech obwodowych kanałów odwadniających, wspartych na stosunkowo szerokich szczelinach w obszarach poboczy. Stabilność kierunkową opony zapewniają lamele w blokach części środkowej. Z właściwości modelu można korzystać przez cały okres eksploatacji – w miarę zużywania się bieżnika opona w pełni zachowuje deklarowane właściwości eksploatacyjne.
Modyfikacje Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H
Ceny na Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91H | od 242 zł | 9 oferty | ||
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 91T | od 290 zł | 7 oferty | ||
Falken Sincera SN-110 Ecorun 195/65 R15 95T | od 283 zł | 7 oferty |