Opona zimowa Falken Eurowinter VAN01 215/60 R17C 109T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter VAN01 215/60 R17C 109T 215/60 R17 109 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter VAN01 215/60 R17C 109T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken Eurowinter VAN01 MFS MS - 215/60R17 109T - opony zimowe 330305 | 813 zł |
Falken EUROWINTER VAN01 (215/60 R17 109/107T) 330305 | 756 zł |
Falken EUROWINTER VAN01 ( 215/60 R17C 109/107T BLK ) | 770 zł |
Falken EUROWINTER VAN01 ( 215/60 R17C 109/107T BLK ) 330305 | 761 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter VAN01 215/60 R17C 109T
Ceny na Falken Eurowinter VAN01 215/60 R17C 109T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter VAN01 215/60 R17C 109T | od 756 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →