Opona zimowa Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS02 Pro 235/60 R19 107V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Falken 235/60R19 EUROWINT HS02PRO 107V XL - opony terenowe 3539 | 648 zł |
Falken EUROWINTER HS02PRO (235/60 R19 107V) 353900 | 680 zł |
Falken EUROWINTER HS02PRO ( 235/60 R19 107V XL NBLK ) 353900 | 715 zł |
Falken EUROWINTER HS02PRO ( 235/60 R19 107V XL NBLK ) | 723 zł |
Wideo recenzje
Polecamy