Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 215/50 R17 95V
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 215/50 R17 95V 215/50 R17 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 215/50 R17 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS01 (215/50 R17 95V) 328603 | 406 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 215/50 R17 95V XL, BLK ) 328603 | 410 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 215/50 R17 95V XL, BLK ) | 415 zł |
Opona Falken 215/50R17 HS-01 95V XL - opony zimowe 328603 | 467 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS01 215/50 R17 95V
Ceny na Falken Eurowinter HS01 215/50 R17 95V |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 215/50 R17 95V | od 406 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →