Opona zimowa Falken Eurowinter HS01 165/65 R15 81T
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS01 165/65 R15 81T 165/65 R15 81 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS01 165/65 R15 81T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS01 (165/65 R15 81T) 328559 | 423 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/65 R15 81T ) | 460 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/65 R15 81T ) 328559 | 454 zł |
Falken EUROWINTER HS-01 165/65 R15 81 T (rok 2023, DOT-2123). OSTATNIE SZT | 246 zł |
Falken EUROWINTER HS01 (165/65 R15 81T) 333015 | 321 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/65 R15 81T BLK ) | 316 zł |
Falken EUROWINTER HS01 ( 165/65 R15 81T BLK ) 333015 | 312 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken Eurowinter HS01 165/65 R15 81T
Ceny na Falken Eurowinter HS01 165/65 R15 81T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter HS01 165/65 R15 81T | od 246 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →