Opona zimowa Falken Eurowinter HS-435 155/80 R13 79T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Falken Eurowinter HS-435 155/80 R13 79T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken Eurowinter HS-435 155/80 R13 79T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Falken EUROWINTER HS435 ( 155/80 R13 79T BLK ) 334973 | 244 zł |
Falken EUROWINTER HS435 (155/80 R13 79T) 288131 | 352 zł |
Falken EUROWINTER HS435 ( 155/80 R13 79T BLK ) | 247 zł |
Opona Falken 155/80R13 HS-435 79T. 19 - opony zimowe 334973 | 226 zł |
Falken EUROWINTER HS435 (155/80 R13 79T) 334973 | 229 zł |
Falken EUROWINTER HS435 ( 155/80 R13 79T ) | 362 zł |
Falken EUROWINTER HS435 ( 155/80 R13 79T ) 288131 | 358 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →