Opona całoroczna Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 94V
Wideo 3Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 94V TOP-5niski poziom hałasu 205/55 R16 91 H 205/55 R16 94 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Falken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Falken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 94V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Falken 205/55R16 EUROALL SEASON AS210 94V XL - opony całoroczne 3325 | 349 zł |
Falken EUROALL SEASON AS210 (205/55 R16 94V) 332598 | 358 zł |
Falken EUROALL SEASON AS210 ( 205/55 R16 94V XL BLK ) | 358 zł |
Falken EUROALL SEASON AS210 ( 205/55 R16 94V XL BLK ) 332598 | 354 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 94V
Ceny na Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 94V |
---|---|---|---|---|
Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 91H | od 309 zł | 4 oferty | ||
Falken EuroAll Season AS210 205/55 R16 94V | od 349 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →