Ołówek Faber-Castell Grip 2001
Faber-Castell Grip 2001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Faber-Castell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Faber-Castell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Faber-Castell Grip 2001
Wszystkie ceny 91 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Faber-Castell 117001 Ołówek Szary | 5 zł |
Faber-Castell Faber-Castell Zestaw Grip 2001 B 3 ołówki + gumka | 12 zł |
Faber-Castell OŁÓWEK GRIP 2001 B/1SZT (117001 FC) | 9 zł |
Faber-castell Temperówka GRIP 2001 TRIO - szara | 13 zł |
Temperówka Grip 2001 Trio srebrna | 12 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →