Plecak Exped Kid's Typhoon 15 15 l
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Exped Kid's Typhoon 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Exped Kid's Typhoon 15 15 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak wodoszczelny dla dzieci Exped Kid's Typhoon 15L 15 l | 210 zł |
Plecak wodoszczelny dla dzieci Exped Kid's Typhoon 15L | 210 zł |
Plecak dziecięcy Exped Kid's Typhoon 15 - forest / lichen | 200 zł |
Plecak wodoszczelny dla dzieci Exped Kid's Typhoon 15L forest | 200 zł |
Plecak dziecięcy Exped Kid's Typhoon 15 - burgundy / coral | 200 zł |
Plecak wodoszczelny dla dzieci Exped Kid's Typhoon 15L burgundy | 200 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →