Plecak Exped Black Ice 45 45 l
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Exped Black Ice 45 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Exped Black Ice 45 45 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Exped Black ICE 45 - czarny - 45 l - super lekki wodoodporny plecak alpejs | 840 zł |
Plecak Exped Black Ice 45 M black 45 l | 800 zł |
Plecak wspinaczkowy Exped Black Ice 45 l czarny EXP-45 | WYSYŁKA W 24H | 3 | 800 zł |
Plecak Wodoszczelny Exped Black Ice 45L Czarny | 864 zł |
Plecak wspinaczkowy Exped Black Ice 45 l czarny EXP-45 | WYSYŁKA W 24H | 3 | 800 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →