Akumulator motocyklowy Exide Li-Ion ELTX20H
1 132 zł
Porównaj ceny 1 →Przeznaczenie: do motocykli
Modyfikacje Exide Li-Ion 3
Dane techniczne
Exide ELTX20H
Typ
rozruchowy Przeznaczenie
do motocykli Obsługa
bezobsługowy Standard
europejski Rodzaj
litowo-jonowy (Li-Ion) Klemy
wkręcane (motocykle) Umiejscowienie klem
standardowe Biegunowość
P+ Napięcie
12 V Pojemność
84 Ah Prąd rozruchowy EN
380 А Wskaźnik poziomu naładowania
Wymiary (DxSxW)
175x87x130 mm Data dodania do E-Katalog
luty 2022
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Exide 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Exide.
Gdzie kupić Exide Li-Ion ELTX20H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Exide Eltx20h Li-ion Battery 12v Przezroczysty 1 132 zł
Zamknij
Wideo recenzje
Exide Integra - the Lithium Ion future is here
22 marca 2022 921 999 przegląd
Exide Industries Sales Head about Li-ion and Lead Acid Battery Technology
29 kwietnia 2019 23 090 przegląd
Exide Battery Plant : India's Largest Li-ion Battery Manufacturing Plant
11 maja 2022 14 083 przegląd
Polecamy
od 208 zł do samochodów osobowych, 40 - 95 Ah, 12 V, 330 - 830 А
od 157 zł do samochodów osobowych, 100 Ah, 12 V, 800 А
od 356 zł do samochodów osobowych, 45 - 95 Ah, 12 V, 300 - 800 А
od 1 232 zł do ciężarówek (autobusów), 185 Ah, 12 V, 1150 А
od 1 692 zł do ciężarówek (autobusów), 75 Ah, 12 V, 975 А
od 382 zł do samochodów osobowych, 52 - 110 Ah, 12 V, 520 - 920 А
od 100 zł do motocykli, 3 - 28 Ah, 12 V, 32 - 250 А
od 114 zł do motocykli, 3 - 12 Ah, 12 V, 50 - 210 А
od 668 zł do samochodów osobowych, 63 - 110 Ah, 12 V, 600 - 850 А
od 462 zł do samochodów osobowych, 62 - 90 Ah, 12 V, 600 - 800 А
od 245 zł do samochodów osobowych, 40 - 90 Ah, 12 V, 300 - 720 А
Dynamika cen dla Exide Li-Ion ELTX20H