Umywalka Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.500.WH 500 mm
Zdjęcia 7 |
Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.500.WH |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.500.WH 500 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Umywalka nablatowa Excellent Rima 2.0 50x40 cm prostokątna biały | 529 zł |
Umywalka nablatowa 50x40 Excellent RIMA 2.0 CEEX.4901.500.WH | 529 zł |
Rima 2.0 umywalka N/B 50x40 Biała | 549 zł |
Excellent Rima 2.0 Umywalka nablatowa 50x40 cm z otworem na baterie CEEX.4 | 548 zł |
Excellent Rima 2.0 Umywalka nablatowa 50x40 cm biała CEEX.4901.500.WH - od | 466 zł |
Modyfikacje Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.500.WH
Ceny na Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.500.WH |
---|---|---|---|---|
Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.400.WH 400 mm | od 470 zł | 2 oferty | ||
Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.500.WH 500 mm | od 466 zł | 5 oferty | ||
Excellent Rima 2.0 CEEX.4901.600.WH 600 mm | od 610 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →