Grzejnik łazienkowy Excellent Italic 95 500x945 GREX.IT95.WH
Zdjęcia 7 |
Modyfikacje Excellent Italic 3
Dane techniczne
Excellent Italic 95 500x945 GREX.IT95.WH |
|
Istnieje możliwość podłączenia grzejnika elektrycznego.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Excellent Italic 95 500x945 GREX.IT95.WH
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Grzejnik Łazienkowy 950X500 Italic Excellent Biały | 1 175 zł |
EXCELLENT GREX.IT95.GR ITALIC 95 GRZEJNIK ŁAZIENKOWY 945X500 SZARY METALIK | 939 zł |
Italic Grzejnik Łazienkowy 95 Czarny | 999 zł |
Excellent Grzejnik Łazienkowy 950X500 Italic Excellent Szary | 1 175 zł |
EXCELLENT GREX.IT95.BL Grzejnik łazienkowy ITALIC 95 CZARNY MAT 95x50cm | 939 zł |
więcej ofert 6 → |
Zamknij
Polecamy