Brodzik Excellent Forma 120x80 (BREX.FOR128WHN)
Excellent Forma 120x80 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Forma 120x80
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Brodzik prostokątny Excellent Forma 80x120 biały BREX.FOR128WHN | 920 zł |
EXCELLENT BREX.FOR128WHN FORMA Brodzik akrylowy prostokątny biały, niski, | 732 zł |
Forma Brodzik Prostokątny 80X120 Biały | 779 zł |
Excellent Forma Brodzik 120X80 prostokątny biały | Darmowa dostawa | 778 zł |
Excellent Forma Brodzik prostokątny 80x120 cm niski, biały BREX.FOR128WHN | 663 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →