Umywalka Excellent Candera CEEX.5121.565.WH 565 mm
Zdjęcia 4 |
Excellent Candera CEEX.5121.565.WH |
|
W zestawie szablon do wycięcia otworu w blacie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Excellent 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Excellent.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Excellent Candera CEEX.5121.565.WH 565 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Excellent Umywalka podblatowa Excellent Candera57x40 cm prostokątna biały | 380 zł |
EXCELLENT CEEX.5121.565.WH Candera umywalka podblatowa 565x400x195 | 346 zł |
Excellent Candera Umywalka podblatowa 56,5x40 cm biały połysk CEEX.5121.56 | 311 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →