Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Specline AVR Pro 700 350 VA (W/SPPATO-000K70/00)
EVER Specline AVR Pro 700 350 VA |
|
Dopuszczalna moc maksymalna 700 VA / 400 W do 30 sekund
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Specline AVR Pro 700 350 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever Specline AVR PRO 700 UPS-EVR-247 | 1 359 zł |
Zasilacz UPS Ever. UPS Ever Specline Avr Pro 700 | 1 371 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Ever Line-int. Specline PRO 700VA do C.O. 14Ah (12V/ | 1 346 zł |
Ever SPECLINE AVR PRO 700 (350VA/200W) - darmowy odbiór w 22 miastach i be | 1 439 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →