Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline 2000 USB HID 2000 VA (W/SL00TO-002K00/07)
Zdjęcia 7 |
EVER Sinline 2000 USB HID 2000 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline 2000 USB HID 2000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Ever UPS SINLINE 2000 USB HID W/SL00TO-002K00/07 | 2 668 zł |
Ever Sinline 2000 USB HID UPS-EVR-272 | 2 049 zł |
UPS Ever Sinline 2000 (W/SL00TO-002K00/07) | 2 039 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! ever UPS SINLINE 2000VA/1300W L-inter. HID - PACZKOM | 2 121 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Ever Line-Interactive Sinline USB HID 2000VA | 2 180 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje EVER Sinline 2000 USB HID
Ceny na EVER Sinline 2000 USB HID |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline 1200 USB HID 1200 VA | od 1 380 zł | 14 oferty | ||
EVER Sinline 1600 USB HID 1600 VA | od 1 500 zł | 12 oferty | ||
EVER Sinline 2000 USB HID 2000 VA | od 2 039 zł | 10 oferty | ||
EVER Sinline 3000 USB HID 3000 VA | od 2 300 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →