Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Пилососи   /   Eufy
Робот-пилосос

Eufy Omni E28

Фото - Пилосос Eufy Omni E28
Відео 9Фото 18
Порівняти ціни 6 →
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
 2 499 zł  2 599 zł
 2 599 zł  2 599 zł
 3 885 zł  4 313 zł
в списокмої списки
Eufy Omni E28
Колір
Типробот-пилосос
Прибираннясухе і вологе
Регулювання подачі води
Мийний пилосос
Збирання води
Пилозбірникконтейнер
Характеристики
Сила всмоктування20000 Па
Підключення до смартфону
Регулювання потужності+
Авторегулювання потужності
Фільтр тонкого очищенняHEPA
Робот-пилосос
Функції роботаприбирання за розкладом
захист від падінь
сенсор перешкод
розпізнавання предметів
Побудова карти приміщеннядалекоміром + камера
Обмеження площі прибираннячерез додаток
Голосовий асистентGoogle Assistant, Amazon Alexa, Apple Siri
Насадки в комплекті
Функції насадоквисувна щітка
турбощітка
для м'яких меблів
гнучкий шланг
Док-станція
Зарядна станція+
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Об'єм пилозбірника док-станції3 л
Обʼєм чистої води док-станції2.5 л
Самоочищення насадки
Заправка водою з док-станції
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи180 хв
Час зарядки3.5 год
Інше
Габарити (ВхШхГ)11.1x34.6x32.7 см
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2025
Зарядна станція з окремим блоком мийного пилососа.

Комплект являє собою інтегровану інтелектуальну систему для прибирання 2-в-1, яка об'єднує в рамках єдиної екосистеми повністю автономний робот-пилосос і потужний бездротовий ручний миючий пилосос. Це практичне рішення для сухого та вологого прибирання, де загальна базова станція обслуговує одразу два пристрої, усуваючи необхідність у покупці та зберіганні окремих приладів. Система спроектована таким чином, щоб робот-пилосос підтримував чистоту підлог у автоматичному режимі, в той час як ручний модуль використовувався для миттєвого видалення складних плям, пролитих рідин і очищення зон, які недосяжні для автоматизації, таких як сходи і оббивка меблів.

Робот-пилосос має потужність всмоктування 20000 Па, усуваючи глибокі забруднення з ворсу килимів і щілин у підлогових покриттях. Волога чистка в робота реалізована за допомогою обертового валка. При виявленні килимових покриттів він автоматично піднімається на 12 мм, щоб не залишати після себе вологих слідів. За навігацію відповідає система iPath Laser Navigation, яка швидко створює точні карти приміщень і забезпечує акуратний обхід перешкод навіть в умовах складного планування або низького освітлення.

Другим повноцінним пристроєм у комплекті Eufy Omni E28 є ручний миючий пилосос, закріплений безпосередньо на корпусі базової станції. Він оснащений високошвидкісним двигуном і спеціалізованою чистильною насадкою, здатною відмивати липкі забруднення і пролиті рідини. Центральна док-станція Omni Station виступає як повністю автономний вузол обслуговування для обох пристроїв. Вона автоматично спустошує пилозбірник робота в герметичний мішок, об’єму якого вистачає на термін до 60 днів, а також самостійно промиває очищувальні елементи водою з власного резервуара. Після завершення циклу мийки станція активує систему сушіння гарячим повітрям, яка запобігає появі неприємних запахів і розмноженню бактерій на вологих деталях.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eufy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eufy.

Купити Eufy Omni E28

Усі ціни 6 →
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.

Robot sprzątający Eufy Omni E28 3w1 odkurzanie mycie podłóg 20000Pa

Allegro
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
2 499 

Eufy Omni E28 czarny AGDM-ODK-EUFY-036

Eufy Omni E28 czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach... щеKomputronik!
Komputronik.pl
Поскаржитись
2 599 

Robot Sprzątający Eufy Omni E28 Czarny + Akcesoria

Empik_Seller
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
2 599 

Eufy Robot sprzątający E28

Neonet.pl
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
2 599 

Eufy Omni E28, Czarny, Inne, Worek na kurz, 3 l, Ładowanie, Purification, 2,5 l

www.kaufland.pl
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
3 885 

Anker eufy Omni E28 černý

Apollo Multimedia PL Sp. z o.o.
Доставка: по Польщі
Поскаржитись
4 313 

Динаміка цін на Eufy Omni E28

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Відеоогляди