Wentylator ETA Trinity 3607 90000 (ETA360790000)
Zdjęcia 6 |
ETA Trinity 3607 90000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Trinity 3607 90000
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA Wentylator bezwirnikowy Trinity Bladeless Fan z 3 stopniami prędkości | 359 zł |
Wentylator ETA Trinity 3607 90000 | 379 zł |
ETA Trinity 360790000 | 379 zł |
Wentylator bezśmigłowy ETA Trinity 360790000 | 359 zł |
Eta Wentylator bezśmigłowy ETA Trinity 360790000 | 359 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →