Suszarka do grzybów ETA Freya 5301 90000 (Freya 5301 90000)
Zdjęcia 3 |
ETA Freya 5301 90000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Freya 5301 90000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA ETA530190000 Freya 5301 9000 18/8 automat do suszenia | 229 zł |
Eta Suszarka do owoców i warzyw ETA Freya ETA530190000 | 219 zł |
Suszarka Eta Freya | 219 zł |
Suszarka do owoców i warzyw ETA Freya ETA530190000 | 219 zł |
Suszarka Do Owoców I Warzyw Eta Freya Eta530190000 | 219 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości suszarki do grzybów ETA Freya 5301 90000:
- Regulowana wysokość palety
- Długość przewodu zasilającego - 90 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →