Prostownica ETA Fenite 7337 90000 (ETA733790000)
Zdjęcia 11 |
ETA Fenite 7337 90000 |
|
Prostownica do włosów, lokówka, lokówka wielofunkcyjna: czym się różnią?Podpowiadamy, jakie rodzaje urządzeń do stylizacji istnieją, do czego są potrzebne i czym się od siebie różnią.
Jakie silniki występują w suszarkach do włosów i jakie są między nimi różnice?Popularne rodzaje silników do suszarek do włosów, ich zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA Fenite 7337 90000
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ETA FENITE ETA733790000 8590393320943 | 100 zł |
Prostownica ETA Fenite 733790000 | 99 zł |
Eta Prostownica ETA Fenite 733790000 | 99 zł |
ETA Fenite 733790000 45W | 120 zł |
ETA Fenité 7337 90000 prostownica do włosów 1 szt. | 231 zł |
Prostownica Eta Fenité 7337 90000 | 99 zł |
Prostownica ETA Fenite 733790000 Technologia podczerwieni | 99 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →