Maszynka do mielenia mięsa Esperanza Meatloaf biały (EKM031)
Zdjęcia 5 |
Esperanza Meatloaf |
|
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa Esperanza należy do kategorii niedrogich urządzeń, ale mimo to posiada wszystkie funkcje niezbędne do stabilnej i produktywnej pracy. Model jest bardziej odpowiedni dla tych użytkowników, którzy szukają klasycznej maszynki do mięsa do przetwórstwa mięsnego i nie są gotowi przepłacać za dodatkowe funkcje i dużą liczbę przystawek. Korpus i taca załadowcza urządzenia wykonane są z tworzywa sztucznego, samo urządzenie nie jest zbyt ciężkie i dość kompaktowe, dzięki czemu podczas przechowywania nie zajmuje dużo miejsca w kuchni czy na półce.
Moc szczytowa Esperanzy Meatloaf sięga 2000 W, co zapewnia wydajność 2 kg na minutę i pozwala na obróbkę każdego rodzaju mięsa, ryb, warzyw i innych produktów. Nie ma tutaj wyboru trybu prędkości, ale jest funkcja rewersu do wygodnego czyszczenia świdra z rdzeni i zakleszczonych kawałków. Modelowe opakowanie zawiera trzy tarcze z otworami o średnicy 2,7, 4 i 8 mm do mięsa mielonego drobnego, średniego i grubego rozdrobnienia, a także dysze do formowania kebbe (pustych rurek mięsnych) i domowych kiełbas. Dodatkowo maszynka do mięsa wyposażona jest w gumowane nóżki dla lepszej stabilności, uchwyt do przenoszenia oraz przewód zasilający o długości 1m.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Meatloaf biały
Wszystkie ceny 12 →Esperanza EKM031 młynek do mięsa biały 2000 W | 139 zł |
Esperanza Maszynka do mielenia mięsa Meatloaf HKESPMMEKM00031 | 120 zł |
Esperanza Maszynka do mielenia mięsa Meatloaf 70624 | 125 zł |
Esperanza MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA MEATLOAF 2200W EKM031 | 133 zł |
ESPERANZA MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA MEATLOAF 2200W EKM031 | 159 zł |