Maszynka do mielenia mięsa Esperanza Meatball
Zdjęcia 8 |
Esperanza Meatball |
|
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa marki Esperanza zwraca uwagę swoim wyglądem – a dokładniej plastikową (i to dość dużą) obudową z uchwytem ułatwiającym przenoszenie urządzenia. Pomimo tego, że modelu nie można nazwać kompaktowym, waży trochę - mniej niż 3 kg. Została również zaprojektowana z myślą o długiej żywotności: taca załadowcza, w przeciwieństwie do korpusu, wykonana jest z wytrzymałego metalu, a ostry nóż z wytrzymałej stali nierdzewnej.
Moc Esperanza Meatball jest niewielka - 600 W, ale mimo to maszynka do mięsa radzi sobie z pokarmami stałymi i żylastym mięsem. W przypadkach, gdy coś utknęło w ślimaku i uniemożliwia prawidłową pracę urządzenia, z pomocą przyjdzie funkcja rewersu. Oznacza to ruch w przeciwnym kierunku, a tym samym wpychanie produktów z powrotem do otworu wsadowego i uwalnianie ślimaka bez konieczności całkowitego demontażu urządzenia. W zestawie znajdują się dysze do formowania domowych kiełbasek i kebbe oraz trzy krążki z otworami o średnicy 2,7, 4 i 8 mm. Zapewniają drobne, średnie i grube mielenie i pomogą szybko przygotować mięso mielone do różnych mięs i innych potraw.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Kup Esperanza Meatball
Wszystkie ceny 27 →Esperanza EKM012E Elektryczna Maszynka do Mielenia Mięsa 600 W Biało/Szara | 217 zł |
Esperanza MASZYNKA DO MIELENIA MIĘSA 600W SZARA HKESPMMEKM0012E | 140 zł |
Esperanza Meatball EKM012G Zielona AGDM-MIEL-ESP-002 | 129 zł |
Maszynka do mięsa ESPERANZA EKM012E Szary | 145 zł |
Maszynka do mięsa ESPERANZA EKM012E Szary | 145 zł |