Maszynka do mielenia mięsa Adler AD 4811 czarny
Zdjęcia 10 |
Adler AD 4811 |
|
Elektryczna maszynka do mielenia mięsa marki Adler posiada wszystkie funkcje i możliwości potrzebne do szybkiej i wydajnej pracy. Jego moc znamionowa wynosi 600 W, a przy szczytowych obciążeniach liczba ta sięga 1800 W. Dzięki temu urządzenie bez problemu poradzi sobie z każdym rodzajem mięsa, czy to delikatnym kurczakiem, wołowiną czy jagnięciną, rybami i warzywami, w tym twardymi ziemniakami, marchewką, cebulą itp.
Jednocześnie maszynka do mięsa szybko zmieli duże objętości, ponieważ jego wydajność wynosi 1,8 kg na minutę. W trudnych przypadkach Adler AD 4811 oferuje funkcję rewersu - ruch świdra w przeciwnym kierunku, w wyniku czego zakleszczone kawałki i rdzenie są wpychane z powrotem do otworu podającego, aby nie przeszkadzały w dalszej pracy. Kompletny zestaw przeznaczony jest głównie do przygotowywania wyrobów mięsnych: w zestawie znajduje się dysza do formowania kiełbas domowych oraz trzy tarcze z otworami o średnicy 3, 5 i 7 mm do mięsa mielonego drobnego, średniego i grubego mielenia. Na szczególną uwagę zasługuje wygląd elektrycznej maszynki do mielenia mięsa: korpus oraz taca załadunkowa wykonane są z tworzywa sztucznego i pomalowane na stylowy czarny kolor, samo urządzenie ma kompaktowe rozmiary i niewielką wagę, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca w kuchnia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Adler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Adler.
Kup Adler AD 4811 czarny
Wszystkie ceny 7 →Adler AD 4811 Elektryczna maszynka do mielenia mięsa Kiełbasa 3 tarcze tną | 209 zł |
Adler AD 4811 czarny AGDM-MIEL-ADL-004 | 214 zł |
Maszynka do mielenia mięsa Adler AD 4811 | 200 zł |
Maszynka do mielenia do mięsa ADLER AD 4811 | 214 zł |
Adler Meat mincer AD 4811 Black, 600 W, Number of speeds 1, Throughput (kg | 266 zł |
Maszynka do mielenia mięsa Adler AD 4811 | 195 zł |
Adler AD 4811 | 312 zł |