Waga Esperanza Pineapple (EKS001)
Esperanza Pineapple |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Pineapple
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Pineapple EKS001 Waga Kuchenna Srebrny Do 5 kg | 27 zł |
Esperanza Waga kuchenna PINEAPLE EKS001 HKESPWKEKS00001 | 22 zł |
Esperanza Pineaple EKS001 srebrny AGDM-WAGK-ESP-001 | 35 zł |
Esperanza Waga kuchenna PINEAPLE EKS001 HKESPWKEKS00001 | 24 zł |
Esperanza Waga kuchenna PINEAPLE EKS001 37489 | 22 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wagi Esperanza EKS001:
- Wskaźnik baterii
- Wskaźnik przeciążenia
PolecamyPorównaj w tabeli →