Mikser Esperanza Donut biały
Zdjęcia 4 |
Esperanza Donut |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Esperanza 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Esperanza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Esperanza Donut biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza EKM009 Donut Mikser Ręczny 250 W Biało/Szary | 40 zł |
Esperanza Mikser r?czny DONUT - 250 W | 68 zł |
Esperanza MIKSER RĘCZNY DONUT 250W HKESPMREKM00009 | 37 zł |
Esperanza MIKSER RĘCZNY DONUT 250W 38422 | 40 zł |
Mikser ręczny ESPERANZA 250W Biały EKM009 | 67 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →