Ekran projekcyjny Elite Screens VMAX2 235x132
Elite Screens VMAX2 235x132 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elite Screens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elite Screens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacja modelu:
- Model może być dostarczony z białą lub czarną obudową.
Modyfikacje Elite Screens VMAX2 235x132
Ceny na Elite Screens VMAX2 235x132 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens VMAX2 222x125 | od 3 014 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens VMAX2 235x132 | od 3 217 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens VMAX2 266x150 | od 4 424 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens VMAX2 299x168 | od 4 499 zł | 3 oferty | ||
Elite Screens VMAX2 332x187 | od 5 133 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →