Проєкційний екран Elite Screens VMAX2 299x168
Elite Screens VMAX2 299x168 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elite Screens 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elite Screens.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elite Screens VMAX2 299x168
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elite Screens VMAX135UWH2 VMAX2 Series płótno przekątna 3429 cm 135 cali w | 4 499 zł |
Ekran do projektora Elite Screens VMAX135XWH2 | 2 633 zł |
Elite Screens VMAX135UWH2-E24 VMAX2 Series płótno przekątna 3429 cm 135 ca | 4 692 zł |
Elite Screens VMAX135XWH2 VMAX2 Series płótno przekątna 3429 cm 135 cali w | 4 499 zł |
Elite Screens VMAX135XWH2-E24 VMAX2 Series płótno przekątna 3429 cm 135 ca | 4 692 zł |
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель може поставляється з корпусом білого або чорного кольору.
Модификації Elite Screens VMAX2 299x168
Ціни на Elite Screens VMAX2 299x168 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens VMAX2 222x125 | від 3 014 zł | 1 пропозиція | ||
Elite Screens VMAX2 235x132 | від 3 217 zł | 1 пропозиція | ||
Elite Screens VMAX2 266x150 | від 3 854 zł | 1 пропозиція | ||
Elite Screens VMAX2 299x168 | від 2 633 zł | 5 пропозицій | ||
Elite Screens VMAX2 332x187 | від 5 133 zł | 2 пропозиції |
Рекомендуємо