Ekran projekcyjny Elite Screens Tripod 213x213
Elite Screens Tripod 213x213 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elite Screens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elite Screens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekranu projekcyjnego Elite Screens Tripod 213x213:
- Statyw w zestawie
- Model może być dostarczony z białą lub czarną obudową.
Modyfikacje Elite Screens Tripod 213x213
Ceny na Elite Screens Tripod 213x213 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Tripod 127x127 | od 867 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens Tripod 152x152 | od 931 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens Tripod 178x178 | od 700 zł | 3 oferty | ||
Elite Screens Tripod 203x203 | od 850 zł | 3 oferty |
Polecamy