Ekran projekcyjny Elite Screens Saker Tension 266x149
Wideo 7 |
Elite Screens Saker Tension 266x149 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elite Screens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elite Screens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elite Screens Saker Tension 266x149
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elite Screens Saker Tab-Tension 120" ekran projekcyjny 305 m 120" 169 SKT1 | 4 312 zł |
Ekran do projektora Elite Screens SKT120XHW-E20 | 4 599 zł |
Elite Screens SKT120UHW-E20 Saker Tab Tension rzutnik kina domowego z siln | 4 503 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości ekranu projekcyjnego Elite Screens Saker Tension 266x149:
- Port RJ45 do sterowania komputerem
- Model może być dostarczony z białą lub czarną obudową.
Modyfikacje Elite Screens Saker Tension 266x149
Ceny na Elite Screens Saker Tension 266x149 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Saker Tension 221x125 | od 3 699 zł | 5 oferty | ||
Elite Screens Saker Tension 244x137 | od 3 230 zł | 4 oferty | ||
Elite Screens Saker Tension 266x149 | od 4 312 zł | 3 oferty | ||
Elite Screens Saker Tension 259x162 | od 4 712 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →