Ekran projekcyjny Elite Screens Saker 388x242
Elite Screens Saker 388x242 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elite Screens 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elite Screens.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości ekranu projekcyjnego Elite Screens Saker 388x242:
- Port RJ45 do sterowania komputerem
- Model może być dostarczony z białą lub czarną obudową.
Modyfikacje Elite Screens Saker 388x242
Ceny na Elite Screens Saker 388x242 |
---|---|---|---|---|
Elite Screens Saker 215x135 | od 3 478 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens Saker 237x148 | od 2 724 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens Saker 323x202 | od 7 064 zł | 1 oferta | ||
Elite Screens Saker 355x222 | od 6 392 zł | 1 oferta |
Polecamy