Kuchenka Electrolux LKK 660202 X stal nierdzewna
Zdjęcia 3 |
Electrolux LKK 660202 X stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Wydajna i łatwa w obsłudze kuchenka domowa z klasyczną płytą gazową i dość zaawansowanym piekarnikiem wielofunkcyjnym. Model jest prezentowany na rynku przez popularną markę Electrolux w 2021 roku i plasuje się w średnim segmencie cenowym. Zacznijmy od płyty kuchennej, która posiada część roboczą ze stali nierdzewnej, niezawodne żeliwne ruszty dwusekcyjne oraz cztery palniki gazowe.
Funkcja samozapłonu eliminuje konieczność ciągłego trzymania przez użytkownika zapałek lub zapalniczki w pobliżu kuchenki, a system kontroli gazu zapobiega wyciekowi gazu w przypadku przypadkowego zgaśnięcia płomienia. Ponadto kuchenka Electrolux LKK 660202 X jest wyposażona w wielofunkcyjny piekarnik, który ma dziewięć różnych trybów gotowania. Dzięki temu możesz wybrać optymalny tryb dla każdej potrawy, a także skrócić czas gotowania. Z wyposażenia dodatkowego na szczególną uwagę zasługuje system konwekcji, grill elektryczny oraz możliwość gotowania na parze (SteamBake). Ponadto użycie pary może znacznie poprawić wynik podczas pieczenia. Wreszcie stylowy i nowoczesny design pieca sprawia, że jest on dobrym dodatkiem do niemal każdego wnętrza kuchennego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux LKK 660202 X stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →ELECTROLUX Kuchnia ELECTROLUX LKK660202X Seria 600 Inox | 1 799 zł |
Kuchnia ELECTROLUX LKK660202X | 1 799 zł |
Electrolux Kuchnia gazowo-elektryczna 600 LKK660202X | 1 889 zł |
Electrolux LKK660202X Piekarnik parowy Termoobieg | 1 799 zł |
Kuchnia ELECTROLUX LKK660202X | 1 799 zł |
Electrolux LKK660202X Piekarnik parowy Termoobieg | 1 799 zł |
Modyfikacje Electrolux LKK 660202 X
Ceny na Electrolux LKK 660202 X |
---|---|---|---|---|
Electrolux LKK 660202 W biały | od 1 599 zł | 7 oferty | ||
Electrolux LKK 660202 X stal nierdzewna | od 1 799 zł | 7 oferty |