Kolumny głośnikowe ELAC Debut B5
Wideo 11Zdjęcia 7 |
ELAC Debut B5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ELAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ELAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ELAC Debut B5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ELAC DEBUT 20 B52 - Głośniki podstawkowe para DEBUT B5.2 | 1 069 zł |
ELAC ELAC Debut 2.0 B5.2 | 399 zł |
ELAC Debut 2.0 B5.2 Czarny | 449 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →