Opalarka Einhell TE-HA 18 Li - Solo (4520500)
Zdjęcia 6 |
Einhell TE-HA 18 Li - Solo |
|
Dostarczany bez akumulatora i ładowarki
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Einhell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Einhell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Einhell TE-HA 18 Li - Solo
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opalarka EINHELL TE-HA 18 Li Solo 4520500 | 290 zł |
Einhell Te-ha 18 Li Battery Heat Gun Czerwony,Czarny 4520500 | 305 zł |
Opalarka EINHELL TE-HA 18 Li Solo 4520500 | 290 zł |
Opalarka Einhell (4520500) | 389 zł |
Opalarka TE-HA 18 Einhell Li Solo, bezprzewodowa | 359 zł |
Opalarka Einhell TE-HA 18 Li (bez baterie) | 307 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →