Lampka EGLO Vento 1 94121
EGLO Vento 1 94121 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Vento 1 94121
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eglo, Plafon ścienno - sufitowy VENTO, 3x2,5W/LED 3000K | 273 zł |
Eglo VENTO 1 94121 plafon ścienno-sufitowy 3x2,5W/LED 3000K | 273 zł |
94121 Vento 1 Eglo | 240 zł |
Kinkiet zewnętrzny VENTO 94121 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →