Світильник EGLO Locana-C 97237
EGLO Locana-C 97237 |
|
Функція диммірування (зміна яскравості) через Bluetooth.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Locana-C 97237
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eglo 97237 - LED Ściemnialny plafon łazienkowy LOCANA-C LED/14W/230V Bluet | 284 zł |
EGLO connect EGLO connect Locana-C kinkiet zewnętrzny LED | 454 zł |
Eglo Locana (Antracyt) 97237 | 525 zł |
Lampa Zewnętrzna Sufitowo-Ścienna Led 14W Locana-C 97299 Eglo | 214 zł |
Lampa zewnętrzna sufitowo-ścienna LED 14W LOCANA-C 97299 Eglo | 460 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →