Lampka EGLO Soncino 97294
EGLO Soncino 97294 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Soncino 97294
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eglo Kinkiet Zewnętrzny Soncino 97294 2Xe27 IP44 czarny | 529 zł |
Eglo 97294 - Kinkiet zewnętrzny SONCINO 2xE27/60W/230V EG97294 | 737 zł |
Lampa natynkowa ścienna SONCINO 97294 Eglo | 430 zł |
Eglo SONCINO 97294 kinkiet 2x60W/E27 | 392 zł |
Kinkiet zewnętrzny SONCINO 97294 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 550 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →