Lampa stołowa EGLO Roncade 31997
EGLO Roncade 31997 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Roncade 31997
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampa stołowa Eglo Roncade 31997 1x14W LED chrom - Wyprzedaż- ostatnie szt | 340 zł |
Eglo 31997 - LED Lampa stołowa RONCADE LED/14W/230V EG31997 | 407 zł |
Eglo Roncade table light LED (biały) 31997 | 475 zł |
Lampa wisząca EGLO Roncade, srebrna, 14W, 19x33 cm | 220 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →