Lampka EGLO Donatori 98701
EGLO Donatori 98701 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO Donatori 98701
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eglo Kinkiet Zewnętrzny Donatori 98701 1Xe27 IP44 czarny | 229 zł |
Eglo Donatori 98701 kinkiet lampa ścienna zewnętrzna IP44 1x60W E27 transp | 200 zł |
Kinkiet Zewnętrzny Donatori 98701 Eglo | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →