Lampka EGLO City 88139
EGLO City 88139 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EGLO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EGLO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EGLO City 88139
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eglo, Kinkiet, Kinkiet CITY, 1x15W/E27 | 127 zł |
Eglo CITY 88139 kinkiet 1x15W/E27 | 127 zł |
88139 City Eglo | 112 zł |
Kinkiet zewnętrzny CITY 88139 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →