Router EDIMAX BR-6428nS V5
Zdjęcia 13 |
EDIMAX BR-6428nS V5
2020 rok
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 4 porty, 100 Mb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:17 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne BR-6428nS V5
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EDIMAX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EDIMAX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EDIMAX BR-6428nS V5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edimax BR-6428nS v5 - Router bezprzewodowy 4-w-1 N300 | 79 zł |
Edimax BR-6428nS V5 4-in-1 N300 Wi-Fi Router Access Point Range Extender & | 102 zł |
Router EDIMAX BR-6428nS V5 | 79 zł |
Edimax BR-6428nS V5 (802.11b/g/n 300Mb/s) - darmowy odbiór w 22 miastach i | 79 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →